Co je eKotelník?

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

Co je eKotelník?

eKotelník je komfortní správce nejen Vaší kotelny. Jedná se o universální zařízení, které zpřístupní Vaší kotelnu přes webový prohlížeč - ve Vašem PC, telefonu nebo tabletu. Umožní Vám sledování teplot, běžících zařízení, poruchových stavů a hlavně pohodlné řízení kotelny.


Jedná se o ucelený systém softwarových a hardwarových prostředků který prostřednictvím programovatelných jednotek propojených komunikačními sítěmi umožňuje vzdálenou správu technologických celků. Rozsahem vstupů a výstupů pokrývá technologická zařízení budov od samostatných domovních kotelen až po soustavy s centrálním zásobováním tepla. 


Poruchové hlášení je zasíláno přes GSM bránu přímo na Váš telefon, což Vám zajistí okamžité informace o stavu Vašeho zařízení.


eKotelník je dodáván ve třech různých variantách - STANDARD, KOMFORT a EXKLUSIV.

 

STANDARDVe variantě standard funguje eKotelník jako řídící jednotka a zároveň jako vzdálená správa Vaší menší kotelny. Řeší také poruchová hlášení a prostřednictvím SMS zpráv je zasílá přímo na Váš telefon.

KOMFORTeKotelník ve variantě komfort řeší komunikaci mezi Vašim stávajícím systémem - Vyčítá teploty, poruchové stavy a upravuje řízení. Následně Vám tyto hodnoty zprostředkuje online odkudkoliv. 

EXKLUSIVVe variantě exklusiv je možné použít eKotelníka pro řízení rozsáhlých technologických celků a sběr dat. Obsahuje kompletní poruchovou signalizaci. Vizualizace přístupná odkudkoliv.